Raport "Agencje Marketingu Zintegrowanego 2010" opracowany na podstawie badania przeprowadzonego przez Millward Brown SMG/KRC w dniach 26.01-05.03.2010 r.
Rok 2009 był wyjątkowo trudny dla marketingu zintegrowanego. Kłopoty miały zwłaszcza duże agencje, które na nowo muszą przemyśleć swój model biznesowy. Dobra informacja jest taka, że w raporcie mamy aż 25 agencji. To oznacza, że coraz więcej firm osiąga wielkość pozwalającą na rzetelne przeprowadzenie badania satysfakcji klientów i wychodzi poza tzw. garażowy biznes. Niektórzy marketerzy skupili się na inwestowaniu w telewizję i budowę share of voice, a z drugiej strony na kreowaniu obecności w internecie. Kolejna ważna pozycja w wydatkach marketerów to półka. Zwykle nie był to jednak shopper marketing z prawdziwego zdarzenia, poprarty analizami i używając wyszukanych narzędzi, ale po prostu obniżki cen czy promocje realizowane najniższymi kosztami.
27 stron
Raport w postaci pliku PDF.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „OOH”, „Wydawcy”, „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Interaktywne”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Marka/Marketer”, „Nadawcy”, „Biura reklamy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media & Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu Media Marketing Polska lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu Media & Marketing Polska
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Agencje Reklamowe i Domy Mediowe
  Gala kokursu Golden Arrow, na której przyznawane są statueteki dla firm nagrodzonych i wyróznionych w rapocie specjalnym "Agencje Marketingu Zintegrowanego"
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  Pobierz cennik reklam
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 VFP Communications Ltd.