Raport "Agencje Marketingu Zintegrowanego 2010" opracowany na podstawie badania przeprowadzonego przez Millward Brown SMG/KRC w dniach 26.01-05.03.2010 r.
Rok 2009 był wyjątkowo trudny dla marketingu zintegrowanego. Kłopoty miały zwłaszcza duże agencje, które na nowo muszą przemyśleć swój model biznesowy. Dobra informacja jest taka, że w raporcie mamy aż 25 agencji. To oznacza, że coraz więcej firm osiąga wielkość pozwalającą na rzetelne przeprowadzenie badania satysfakcji klientów i wychodzi poza tzw. garażowy biznes. Niektórzy marketerzy skupili się na inwestowaniu w telewizję i budowę share of voice, a z drugiej strony na kreowaniu obecności w internecie. Kolejna ważna pozycja w wydatkach marketerów to półka. Zwykle nie był to jednak shopper marketing z prawdziwego zdarzenia, poprarty analizami i używając wyszukanych narzędzi, ale po prostu obniżki cen czy promocje realizowane najniższymi kosztami.
27 stron
Raport w postaci pliku PDF.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Agencje Digital”, „Biura reklamy”, „Marka/Marketer”, „Agencje PR”, „Sport i Marketing”, „OOH”, „Wydawcy”, „Nadawcy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu „Media Marketing Polska” lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu „Media Marketing Polska”
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.