Effective Media & Marketing Awards to nowy konkurs branżowy, którego celem jest wyróżnienie najlepszych praktyk spełniających najwyższe standardy w działaniach marketingowych, w zakresie wykorzystania specjalistycznych narzędzi.


strona konkursu Więcej o Gali konkursu


Konkurs niezależnej kreacji Kreatura organizowany jest przez VFP Communications od 1996 roku. Celem konkursu jest uhonorowanie dążenia do doskonałości w polskiej sztuce reklamowej. Prace oceniane są pod kątem oryginalności pomysłu oraz jakości jego wykonania.

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich studiów filmowych, fotograficznych, graficznych, agencji BTL, agencji sieciowych i niesieciowych, agencji marketingu zintegrowanego, polskich filii międzynarodowych agencji reklamowych, agencji interaktywnych oraz klientów działających w Polsce.

Kategorie konkursowe to m.in.: film, prasa, outdoor/indoor (OOH), radio, digital, event, ambient - im. Konrada Świebody, design, kampania, materiały promocyjne, content marketing (wszystkie media), techniki, kampania społeczna/CSR, reklama własna, open oraz salon odrzuconych.

Zwieńczeniem konkursu jest uroczysta gala rozdania nagród – statuetek Kreatur zwycięzcom konkursu.


strona konkursu Więcej o Gali konkursu


To konkurs, który wyłania najlepiej sprzedające się produkty w poszczególnych kategoriach FMCG np. spożywczych, kosmetyczno-chemicznych i tytoniowych. Konkurs organizowany jest od 2000 r. i od kilku lat prowadzony jest we współpracy z instytutem Centrum Monitorowania Rynku. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbywa się podczas uroczystej gali.


strona konkursu Więcej o Gali konkursu

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.