Raport „Multiscreen” to nowość na łamach magazynu „Media Marketing Polska”. Na dynamicznie zmieniający się rynek TV i wideo chcemy spojrzeć szerzej niż dotychczas w raporcie „Nadawcy”. Dziś światy telewizji, wideo, social mediów i gamingu trudno rozdzielać. Raport jest więc próbą uchwycenia nowych zjawisk w świecie multiscreen, wielu ekranów. Dlatego do projektu zaprosiliśmy osoby, które o trendach na rynku mediów wiedzą najwięcej – ekspertów-praktyków, speakerów naszej dorocznej konferencji Multiscreen Day. Za nami 9. edycja tego eventu. W kalendarz najważniejszych spotkań branży wpisał się na stałe. Dlatego postanowiliśmy zmaterializować pokusę, by dzięki nowemu raportowi rozwinąć markę Multiscreen. Na pewno nie brakuje tematów, nad którymi branża mediów i reklamy powinna się pochylić. Na pewno nie zabraknie ich również w kolejnych edycjach raportu i konferencji. 28 stron
Raport w postaci pliku PDF.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Agencje Digital”, „Biura reklamy”, „Marka/Marketer”, „Agencje PR”, „Sport i Marketing”, „OOH”, „Wydawcy”, „Nadawcy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu „Media Marketing Polska” lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu „Media Marketing Polska”
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.