Szanowni sympatycy i kibice Po raz pierwszy w ponad 20-letniej historii „Media & Marketing Polska" oddajemy w Wasze ręce tak obszerne kompendium wiedzy o marketingu i sponsoringu sportowym. Temat tak kompleksowy, że zdecydowaliśmy się poświęcić temu segmentowi nasz kolejny raport specjalny. (...)
Niniejszym przedstawiamy najnowsze analizy i badania rynkowe, udało nam się też dotrzeć do – w naszym osądzie – najlepszych rozmówców, którzy od kilkunastu lat śledzą ten segment. Segment zarazem fascynujący, jak i skomplikowany, np. pod kątem uregulowań legislacyjnych. (...)
Przychylam się do tych prognoz, które zakładają, że na przestrzeni najbliższych kilkunastu miesięcy polski rynek marketingu i sponsoringu sportowego będzie wart około miliarda złotych (na początku 2017 r. wg różnych ocen od 700 do 800 mln zł). W tej chwili najbardziej wartościowym (i transparentnym) kawałkiem tego tortu są prawa do transmisji meczów piłkarskiej Ekstraklasy, które wykupiła platforma NC+ za ok. 130 mln zł rocznie.(...)

Życząc samych sukcesów i pozytywnych, sportowych emocji, zachęcam do lektury.

Piotr Pokrzywa
Redaktor naczelny „Media & Marketing Polska" 35 stron
Raport w postaci pliku pdf.
 

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „OOH”, „Wydawcy”, „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Interaktywne”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Marka/Marketer”, „Nadawcy”, „Biura reklamy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media & Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu Media Marketing Polska lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu Media & Marketing Polska
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Agencje Reklamowe i Domy Mediowe
  Gala kokursu Golden Arrow, na której przyznawane są statueteki dla firm nagrodzonych i wyróznionych w rapocie specjalnym "Agencje Marketingu Zintegrowanego"
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  Pobierz cennik reklam
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 VFP Communications Ltd.