W raporcie między innymi: - Kto wygra wyścig. Na obsługę budżetów akcji realizowanych w mediach społecznościowych ostrzą sobie zęby agencje reklamowe, interaktywne i PR. Wynik tej rywalizacji wciąż nie jest jasny, a często projekty związane z socialmediami (sm) lądują po prostu w dziale marketingu klienta. To nie koniec zmartwień agencji. Pieniędzy do podziału jest wciąż niewiele.
- Angażuj, potem licz. Socialmedia nie boją się twardych miar, ale to moc angażowania i czas rażenia stanowią o ich największej sile. Rozliczane i wyceniane tak jak tradycyjne media internetowe mogą dzięki temu zapewniać większy zwrot z inwestycji.
- Lojalność kontra martwe dusze. Socialmedia spowodowały, że marki wkroczyły w życie konsumentów w nowym wymiarze. Stają się uczestnikami codziennego życia swoich użytkowników, wchodząc z nimi w niekończący się dialog.
- Jak ugasić pożar w sieci. Wraz z rozwojem mediów społecznościowych firmy stają przed wyzwaniem: jak zapobiegać kryzysom dotyczącym ich marek. A jeśli już taki zaistniał, to jak neutralizować jego skutki.
- Media społecznościowe albo śmierć. Historia udanej obecności marki w Wisky w Facebooku.  
14 stron
Raport w postaci pliku PDF.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Agencje Digital”, „Biura reklamy”, „Marka/Marketer”, „Agencje PR”, „Sport i Marketing”, „OOH”, „Wydawcy”, „Nadawcy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu „Media Marketing Polska” lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu „Media Marketing Polska”
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.