Pamiętajcie o eventach Nadzwyczajna sytuacja, której doświadczamy, dotyka zwłaszcza branżę eventową. Dlatego chcemy przypomnieć wszystkim marketerom, jak ważnym narzędziem są eventy, i promować najlepsze praktyki w tym zakresie.
Mamy nadzieję, że po ustaniu pandemii klienci z chęcią wrócą do korzystania z eventów i jeszcze bardziej docenią ten kanał komunikacji.
Aby wspomóc branżę eventową, a marketerom przypomnieć o tym, jak ważnym mogą być elementem komunikacji, poprosiliśmy agencje o przysłanie najciekawszych case'ów z ostatnich miesięcy. Na naszą propozycję odpowiedziało 11 firm.
Poniżej zaś prezentujemy zasady dobrych praktyk w branży eventowej na czas kryzysu, które zostały opracowane i są rekomendowane przez 22 agencje, pod auspicjami organizacji branżowych.
Pamiętajmy o eventach. Pamiętajmy o roli, jaką mogą odegrać w komunikacji.
16 stron
Raport w postaci pliku pdf.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Agencje Digital”, „Biura reklamy”, „Marka/Marketer”, „Agencje PR”, „Sport i Marketing”, „OOH”, „Wydawcy”, „Nadawcy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu „Media Marketing Polska” lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu „Media Marketing Polska”
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.