Raport specjalny "Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2014" opracowany na podstawie badania przeprowadzonego przez Instytut Millward Brown SMG/KRC metodą CATI (Computer Assisted Telephone Interviews) w dniach 20.01-03.03.2014 r. Próbę wyjściową stanowiła grupa 4155 osób. Zostały zrealizowane wywiady z 1169 osobami.

Dokręcanie śruby
Szaleństwo obniżania kosztów reklam w telewizji doprowadziło do eksplozji przetargów na planowanie i zakup. Właściwie na zakup. Na strategię miejsca pozostało niewiele. W tej rzeczywistości biznesowej stracili wszyscy. Według analiz RECMA w ub.r. przeprowadzono w Polsce ponad 100 przetargów. Kolejny z badanych rynków w Europie miał ich ok. 60. Każdy taki przetarg to godziny pracy zespołu, analiz rynku, a przede wszystkim oszacowanie ryzyka wejścia do gry. I wszystko na własny koszt. Wynagradzanie agencji za udział w konkursie to luksus, na który nie stać już nawet najbogatszych marketerów,
108 strony
Raport w postaci pliku PDF.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „OOH”, „Wydawcy”, „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Interaktywne”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Marka/Marketer”, „Nadawcy”, „Biura reklamy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media & Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu Media Marketing Polska lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu Media & Marketing Polska
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Agencje Reklamowe i Domy Mediowe
  Gala kokursu Golden Arrow, na której przyznawane są statueteki dla firm nagrodzonych i wyróznionych w rapocie specjalnym "Agencje Marketingu Zintegrowanego"
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  Pobierz cennik reklam
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 VFP Communications Ltd.