Raport "Agencje Marketingu Zintegrowanego 2014" opracowany na podstawie badania przeprowadzonego przez Instytut Millward Brown SMG/KRC w dniach 20.01-03.03.2014 r.
  BTL-OWY NIE ZNACZY GORSZY

Warto zadać sobie pytanie, czy grupy reklamowe działające w Polsce nie byłyby dziś w bardziej komfortowej sytuacji, gdyby zamiast jednej nogi - ATL, miały drugą - BTL, i przez to bardziej zdywersyfikowany biznes.

Tym razem w raporcie prezentujemy portrety ponad 25 agencji marketingu zintegrowanego. Ten rekordowy wynik oznacza, że coraz więcej podmiotów jest na tyle rozpoznawalnych ima na tyle liczną grupę klientów, aby przedstawić je w badaniu. Są wśród tych agencji zarówno firmy prawdziwie multidyscyplinarne, jak i specjaliści zajmujący się np. field marketingiem czy bazami danych. Mimo trudnego roku dla całej branży większość agencji deklaruje wzrosty przychodów i zatrudnienia, chociaż nie są to wzrosty takie jak kilka lat temu – gdy nawet duże agencjemogły pochwalić się kilkudziesięciostronicową dynamiką. 25 stron
Raport w postaci pliku PDF.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Agencje Digital”, „Biura reklamy”, „Marka/Marketer”, „Agencje PR”, „Sport i Marketing”, „OOH”, „Wydawcy”, „Nadawcy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu „Media Marketing Polska” lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu „Media Marketing Polska”
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.