Czas próby marek. O kryzysie mówiło się od dawna, ale dopiero otatnie mięsiące pokazały realne zagrożenia dla marketerów. Najlepiej radzą sobie innowatorzy. To już kolejny raport „Marka/Marketer Roku”, który powstaje wczasie globalnego spowolnienia gospodarczego. Do tej pory mówiło się jednak, że „kryzys jest w naszych głowach” i że jesteśmy „zieloną wyspą”. Wyhamowanie dynamiki rynkowej nastąpiło najszybciej w branżach dóbr trwałego użytku i napędzanych kredytem, jak budownictwo, samochody, niektóre segmenty AGD. Teraz przyszedł czas próby także dla rynku FMCG. 13 stron
Raport w postaci pliku pdf.
 

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Agencje Digital”, „Biura reklamy”, „Marka/Marketer”, „Agencje PR”, „Sport i Marketing”, „OOH”, „Wydawcy”, „Nadawcy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu „Media Marketing Polska” lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu „Media Marketing Polska”
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.