Raport specjalny "Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2023" opracowany na podstawie badania przeprowadzonego przez Kantar metodą CATI (Computer Assisted Telephone Interviews) w dniach 3 marca - 12 kwietnia 2023 r. oraz 25 kwietnia - 9 maja 2023 Próbę wyjściową stanowiła grupa 2609 osób. W tej fali badania zrealizowaliśmy wywiady z 1112 osobami. W raporcie znajdują się opisy 69 agencji reklamowych oraz 27 domów mediowych. To już 22. edycja badania satysfakcji klientów agencji reklamowych i domów mediowych przeprowadzona przez firmę Kantar na nasze zlecenie. Nudy nie będzie
„Ciężka praca nigdy nie zabiła człowieka. Ludzie umierają z nudów, problemów psychicznych i chorób. Nie umierają z powodu ciężkiej pracy”. Ten cytat pochodzący z autobiografii Davida Ogilvy „Blood, Brains and Beer”, wydanej prawie 40 lat temu,
dziś możemy sobie wziąć do serca.

Bo na pewno nikt z naszej branży nie umrze z nudów. Otaczająca nas rzeczywistość zmienia się w ogromnym tempie i wciąż zaskakuje, choć nie zawsze pozytywnie. A pracy – tej ciężkiej – na pewno nie zabraknie. Bo nie jest to łatwy czas, a najbliższe miesiące wiążą się z wyzwaniami, choćby makroekonomicznymi. Ale nie zapomnijmy także o tytułowym „beer” z książki Davida Ogilvy. Praca w reklamie może wciąż sprawić wiele radości i wprowadzić w życie choć trochę szaleństwa.

Tomasz Wygnański
118 stron
Raport w postaci pliku PDF.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Agencje Digital”, „Biura reklamy”, „Marka/Marketer”, „Agencje PR”, „Sport i Marketing”, „OOH”, „Wydawcy”, „Nadawcy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu „Media Marketing Polska” lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu „Media Marketing Polska”
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.