CZAS BRANDINGU
Niezła sytuacja polskiej gospodarki przekłada się na nastroje konsumenckie. Kosumenci chcą kupować, ale są jeszcze bardziej wymagający. Kolejny raport „Marka/Marketer Roku” zaczynamy w niezłych nastrojach. Rynek reklamowy powoli rośnie, rośnie też sprzedaż w kluczowych segmentach produktów wspieranych marketingowo, ale w niektórych, np. FMCG, już nie tak szybko. Konsumenci chcą kupować, wydawać pieniądze, ale są o wiele bardziej sprytni niż kiedyś i wciąż poszukują najlepszej wartości. Wartości, czyli niekoniecznie ceny, ale relacji ceny do korzyści, jakie daje marka i produkt.
Pogłoski o śmierci marek okazały się grubo przesadzone. Faktem jest, że private labels coraz śmielej wchodzą na rynek. Faktem jest, że konsumenci czasem zachowują się cynicznie i kupują po prostu najtaniej. Ale to nie znaczy, że marka nie może już oczarować, nie znaczy, że w marce nie można się zakochać. 20 stron
Raport w postaci pliku pdf.
 

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „OOH”, „Wydawcy”, „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Interaktywne”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Marka/Marketer”, „Nadawcy”, „Biura reklamy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media & Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu Media Marketing Polska lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu Media & Marketing Polska
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Agencje Reklamowe i Domy Mediowe
  Gala kokursu Golden Arrow, na której przyznawane są statueteki dla firm nagrodzonych i wyróznionych w rapocie specjalnym "Agencje Marketingu Zintegrowanego"
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  Pobierz cennik reklam
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 VFP Communications Ltd.