CZAS BRANDINGU
Niezła sytuacja polskiej gospodarki przekłada się na nastroje konsumenckie. Kosumenci chcą kupować, ale są jeszcze bardziej wymagający. Kolejny raport „Marka/Marketer Roku” zaczynamy w niezłych nastrojach. Rynek reklamowy powoli rośnie, rośnie też sprzedaż w kluczowych segmentach produktów wspieranych marketingowo, ale w niektórych, np. FMCG, już nie tak szybko. Konsumenci chcą kupować, wydawać pieniądze, ale są o wiele bardziej sprytni niż kiedyś i wciąż poszukują najlepszej wartości. Wartości, czyli niekoniecznie ceny, ale relacji ceny do korzyści, jakie daje marka i produkt.
Pogłoski o śmierci marek okazały się grubo przesadzone. Faktem jest, że private labels coraz śmielej wchodzą na rynek. Faktem jest, że konsumenci czasem zachowują się cynicznie i kupują po prostu najtaniej. Ale to nie znaczy, że marka nie może już oczarować, nie znaczy, że w marce nie można się zakochać. 20 stron
Raport w postaci pliku pdf.
 

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Agencje Digital”, „Biura reklamy”, „Marka/Marketer”, „Agencje PR”, „Sport i Marketing”, „OOH”, „Wydawcy”, „Nadawcy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu „Media Marketing Polska” lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu „Media Marketing Polska”
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.