Jeden z najstarszych raportów w portfolio wydawnictwa. Zawiera artykuły zajmujące się najważniejszymi problemami w branży, takimi jak siła reklamowa medium, specyfika kreacji, stan badań, prawodawstwo, wreszcie rozwój oferty nośników i konsolidacja kapitałowa.

W raporcie między innymi:

- Przystanek nad badaniami. OOH tracił na równi z radiem i prasą. Spadły marże, wyhamowały inwestycje, ale układ sił w branży pozostał bez zmian. Rok 2010 może być punktem zwrotnym, bo przetarg na warszawskie wiatyustawi rynek przynajmniej na kilkanaście lat. Wejdzie JCDecaux?
- Czlowiek Roku. Działać, nie gadać. Janusz Malinowski, prezes Ströera.
- Prosto w target. Dominik Damaziak, group sales director w Krewkich Krawcach i Media Shopie.
- Kampania Roku. Wybacz mi, Kochanie... rzeprosiny były motywem przewodnim najciekawszej naszym zdaniem kampani outdoorowej 2009 roku zrealizowanej na zlecenie PZU SA.
-Wiek dziecięcy. Digital signage wciąż zmaga się z tymi samymi barierami: brakiem badań, brakiem zainteresowania ze strony media plannerów i dużym rozdrobnieniem rynku. Jest to jednak medium bardzo młode i z potencjałem.
- Wielki format. mniejsza skala. Reklama wielkoformatowa, podobnie jak cała branża reklamy zewnętrznej, nie obroniła się przed kryzysem. Spadki były znacznie wyższe niż w klasycznym outdorze. Branża po pierwszych tygodniach tego roku spodziewa się, że teraz będzie dużo lepiej. Liczy też, że wreszcie uda się uporządkować polski rynek siatek zarówno pod względem oferty, jak i jego uczestników.

20 strony
Raport w postaci pliku PDF.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „OOH”, „Wydawcy”, „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Interaktywne”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Marka/Marketer”, „Nadawcy”, „Biura reklamy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media & Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu Media Marketing Polska lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu Media & Marketing Polska
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Agencje Reklamowe i Domy Mediowe
  Gala kokursu Golden Arrow, na której przyznawane są statueteki dla firm nagrodzonych i wyróznionych w rapocie specjalnym "Agencje Marketingu Zintegrowanego"
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  Pobierz cennik reklam
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 VFP Communications Ltd.