Raport specjalny "Domy Produkcyjne 2017" opracowany na podstawie badania przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown metodą CATI (Computer Assisted Telephone Interviews) w dniach 21-29.11.2017 r. Próbę wyjściową stanowiła grupa 270 osób. Kamera, akcja!
Z DUŻĄ SATYSFAKCJĄ PRZEKAZUJEMY DO RĄK CZYTELNIKÓW NASZ PIERWSZY RAPORT „DOMY PRODUKCYJNE”.

To finał naszego pomysłu, który pojawił się ponad rok temu. Przez ten czas konsultowaliśmy go z branżą, projektowaliśmy z Kantar Millward Brown badanie i dużo, dużo myśleliśmy, jaki ostatecznie nadać mu kształt. W przygotowaniu publikacji bardzo pomogło nam wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy wraz z Kantar Millward Brown, badając inne sektory usług marketingowych, przede wszystkim agencje i biura reklamy. Ale to nie znaczy, że obecny kształt raportu jest niezmienny, na pewno będzie on ewoluował i będziemy wsłuchiwać się w sugestie z rynku.
Zdajemy sobie też sprawę, że w badaniu pojawiły się studia bardzo różnorodne, produkcyjne, postprodukcyjne, zajmujące się głównie filmem animowanym czy produkcjami dla telewizji. Nie wszystkie z nich są w równym stopniu związane z rynkiem reklamowym, ale tym bardziej warto je pokazać, bo każde z nich oferuje marketerom coś innego. [...]
Na koniec należy wyjaśnić, że w tym roku nie przyznaliśmy żadnemu studiu nagrody. Były wyróżniające się w badaniu podmioty, ale z wyborami poczekamy do przyszłego roku, kiedy – miejmy nadzieję – w badaniu pojawi się jeszcze więcej studiów.

Tomasz Wygnański,
redaktor naczelny „Media & Marketing Polska”
25 stron
Raport w postaci pliku PDF.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „OOH”, „Wydawcy”, „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Interaktywne”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Marka/Marketer”, „Nadawcy”, „Biura reklamy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media & Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu Media Marketing Polska lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu Media & Marketing Polska
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Agencje Reklamowe i Domy Mediowe
  Gala kokursu Golden Arrow, na której przyznawane są statueteki dla firm nagrodzonych i wyróznionych w rapocie specjalnym "Agencje Marketingu Zintegrowanego"
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  Pobierz cennik reklam
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 VFP Communications Ltd.