Jeden z najstarszych raportów w portfolio wydawnictwa.

W raporcie między innymi:

- Żył i pracował z pasją. Odszedł Piotr Parnowski, w latach 2002-2011 Prezes Zarządu AMS, największej polskiej firmy reklamy zewnętrznej. Współtwórca Agory SA, w latach 80. związany z wydawnictwami opozycyjnymi. Na łamach "MMP" wspominają go przyjaciele i prtnerzy z branży.
- Świeża krew. Tomasz Englert, nowy prezes Sröera, wierzy, że outdoor nie musi być reklamowym "chłopcem do bicia". Chce walczyć ze stereotypami na temat rynku, który przez kilkanaście lat obserwował z perspektywy domu mediowego. Były szef GroupM wierzy, że jeszcze zanim wprowadzone będą badania, przekona klientów do kupowania większej liczby tablic.
- Kilka %. Rynek wielkiego formatu nie jest już taki wielki jak kiedyś. Po ubiegłorocznych gwałtownych spadkach panika została opanowana. Reklamodawcy odzyskują zainteresowanie tym medium, ale szans na to, że dojdzie do radykalnego odbicia na rynku, raczej nie widać.
- Kampania Roku - Hoop Cola. Wykorzystując technologię augmented reality kampania reklamowa Hoop Coli i użyty w niej wideo billboard to naszym zdaniem najciekawszy projekt outdoorowy w minionym roku.
- Panorama po fuzji. Przejęcie News Outdoor przez Sröera wieńczy epokę "wielkiej piątki" na rynku OOH. Nie na długo - jeśli wejdzie JCDEAUX. Rynkowi giganci robią jednak wszystko, by tak się nie stało.

17 strony
Raport w postaci pliku PDF.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Agencje Digital”, „Biura reklamy”, „Marka/Marketer”, „Agencje PR”, „Sport i Marketing”, „OOH”, „Wydawcy”, „Nadawcy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu „Media Marketing Polska” lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu „Media Marketing Polska”
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.