ŚWIATOWY POZIOM

Stworzony w kwietniu 2012 r. Klub Agencji Eventowych z roku na rok się powiększa. Do założyciel skiej siódemki dołączyło w tym czasie kilka kolejnych agencji. Oznacza to, że trzeci już wydany przez nas raport przedstawia coraz szerszy obraz branży eventowej i jest rzetelnym przeglądem rynku, w którym klienci znajdą najważniejsze informacje na temat ich potencjalnych współpracowników.
Po raz pierwszy w historii tej publikacji przedstawiamy wybrany przez naszą redakcję Event Roku. Nie był to łatwy wybór, ponieważ polskie agencje mogą pochwalić się ciekawymi realizacjami na bardzo dobrym, wręcz światowym poziomie. Decyzja o przyznaniu najważniejszego tytułu – Agencji Eventowej Roku przyszła nam z łatwością. Endorfina w tegorocznym podsumowaniu wyróżnia się we wszystkich branych przez nas pod uwagę kryteriach – wynikach finansowych, działaniach nowo biznesowych, skali i jakości realizacji oraz oczywiście wynikach badania satysfakcji klientów.
Jak co roku liczymy na to, że do grona Klubu Agencji Eventowych będą dołączały kolejne podmioty, a prace nad standardami w przetargach i współpracy z klientami zostaną przyjęte przez całą branżę. 34 strony
Raport w postaci pliku PDF oraz wersji papierowej.

 • O Raportach

  Seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego
  ( „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe”, „Agencje Marketingu Zintegrowanego”, „Agencje Digital”, „Biura reklamy”, „Marka/Marketer”, „Agencje PR”, „Sport i Marketing”, „OOH”, „Wydawcy”, „Nadawcy”, „Kronika”).
  Zawartość merytoryczną raportów stanowią podsumowania wydarzeń minionego roku, opis aktualnych trendów oraz prognozy szans i zagrożeń w najbliższej przyszłości. Raporty redagowane są przez zespół dziennikarzy „Media Marketing Polska” i zgodnie z harmonogramem wydawniczym dołączane do wybranych wydań miesięcznika.

 • Gdzie moge zakupić Raport

  Raporty specjalne są dostępne razem z prenumeratą magazynu „Media Marketing Polska” lub w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup prenumeraty magazynu „Media Marketing Polska”
  zakup raportu w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Wydarzenia związane z Raportami

  Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.