- Ambasadorka Podlasia.
O Arlecie Żynel można opowiadać godzinami, podobnie jak ona godzinami rozmawia o kuchni. W pracy używa najważniejszej przyprawy, jaką jest serce. Kocha Podlasie, które aktywnie promuje, chwaląc regionalne produkty. Mimo rozczarowania związanego z zamknięciem restauracji Mistrz i Małgorzata nie ustaje w pracy. Wkrótce otwiera Podlaską Akademię Kulinarną.

- Trium braci Roca.
Oprócz gwiazdek Michelin to najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla restauracji z całego świata. W tegorocznym rankingu 50 Best triumfowała Hiszpańska El Celler De Can Roca, detronizując trzyletniego lidera - Kopenhaską Nomę.

- Włos w zupie, czyli komunikacja kryzysowa w restauracji.
Dlaczego nie można zamiatać restauracyjnych wpadek pod dywan?

- Konkurencja sprzyja rozwojowi.
Czy koncept kanapkowy może być receptą na sukces w biznesie gastronomicznym? Opowiada Łukasz Borek, dyrektor zarządzający Sandwich Bar Canappka.

- W gotowaniu najważniejsza jest wolność.
Zbuntowana, autorska i oryginalna kuchnia to nie zawsze przepis na sukces. Jak daleko można uciec w szaleństwo i wciąż pozostać zrozumianym przez gości? Z Kobe Desramaultsem rozmawiam w jego restauracji In De Wulf w Dranouter.

 

 • O magazynie

  Miesięcznik z branży HoReCa - Food Service, czasopismo specjalistyczne skierowane do właścicieli, kadry kierowniczej, barmanów oraz szefów kuchni placówek gastronomicznych tj. restauracji, barów, kawiarni, hoteli oraz innych placówek zbiorowego żywienia, pragnący poszerzać swą wiedzę, rozwijać umiejętności, a w ten sposób podnosić standard swoich usług.

  Periodyczność: miesięcznik
  Nakład: 9000 egzemplarzy, kontrolowany przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy (ZKDP)
  Dystrybucja: wysyłka imienna przez Pocztę Polską oraz firmę InPost (8000 egz.), dystrybucja w sieci Empik na terenie całego kraju (1000 egz.)

 • Co zawiera prenumerata magazynu

  dziesięć egzemplarzy magazynu,
  E-wydania - darmowy dostęp do cyfrowej wersji magazynów poprzez dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne (App Store , Google Play),
  rabaty na uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez wydawnictwo,
  darmową wysyłkę

 • Gdzie moge zakupić magazyn

  zakup online poprzez sklep.media.com.pl
  poprzez formularz prenumeraty w wersji PDF
  zakup egzemplarzy w salonach Empik
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Strony internetowe związane z magazynem
 • Wydarzenia związane z magazynem

  Konferencje pod egidą magazynu
  kontakt w sprawie wydarzeń
  Anna Pastor
  Katarzyna Wlostowska Monika Łojek

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Foodservice"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Monika Łojek Anna Piskorz Nataliia Giermuda

 • Kontakt z Redakcją

  Agata Godlewska

 • Historia magazynu

  Food Service - wydawany od 1994 r. prestiżowy magazyn specjalistyczny skierowany do szefów kuchni, właścicieli oraz kadry zarządzającej renomowanych placówek gastronomicznych oraz hoteli. Na stałe z redakcją współpracują m.in. szef kuchni Adam Chrząstowski, Master Sommelier Adam Pawłowski oraz prof. Jarosław Dumanowski. „Food Service” jest częścią sieci profesjonalnych magazynów wydawanych pod tym samym tytułem w Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Rosji, Indiach. Redaktor naczelną magazynu jest Agata Godlewska.

 • Stopka magazynu

  Stopka magazynu Foodservice

x

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.