Rocznik (wydawany we wrześniu) stanowi najbogatszą na rynku bazę danych w branży. Zawiera zobiektywizowane informacje o firmach związanych z mediami, reklamą oraz o branżach wspomagających te rynki.

Zawiera blisko 3200 wpisów poszczególnych firm.

W "Almanachu" wyróżniliśmy trzy nadrzędne działy:
- Media
- Usługi reklamowo-marketingowe
- Inne Katalog podzielony jest na 44 główne sekcje i 52 podsekcje (m.in. 1377 - Profile Mediów, 674 - Agencje Reklamowe). Dodaliśmy 11 indeksów rzeczowych oraz umieściliśmy indeks magazynów BtoB i BtoC.   Poza tym "Almanach" zawiera indeks ogólny wszystkich firm i indeks osób (ponad 2000 nazwisk). Almanach kierowany jest do osób poszukujących informacji na temat firm działających w branży mediowo-reklamowo-marketingowej. W ramach oferty na "Almanach" w wersji drukowanej, otrzymują Państwo bezpłatny pełny dostęp do "Almanachu Online" (trzy dniowy). Edycja wrzesień 2011 r..
SPIS TREŚCI 246 stron

 • O Almanachu

  Rocznik wydawany we wrześniu od 16 lat stanowi najbogatszą na rynku bazę danych w branży. Zawiera zobiektywizowane informacje o firmach związanych z mediami, reklamą oraz o branżach wspomagających te rynki.
  Wszystkie dane zawarte w „Almanachu” pochodzą bezpośrednio od poszczególnych firm.
  Zawiera blisko 3000 wpisów poszczególnych firm.
  W „Almanachu” wyróżniliśmy trzy nadrzędne działy:
  - Media
  - Usługi reklamowo-marketingowe
  - Inne
  Katalog podzielony jest na 46 głównych sekcji i 93 podsekcje.
  Dodaliśmy 13 indeksów rzeczowych oraz umieściliśmy indeks magazynów BtoB i BtoC.
  Poza tym „Almanach” zawiera indeks ogólny wszystkich firm i indeks osób (blisko 3000 nazwisk).
  Jeżeli planują Państwo kampanię reklamową, myślą o prezencie dla swoich partnerów biznesowych, chcą zlecić wykonanie strony WWW lub analizują rynek, a może szukają konkretnych kontaktów czy też klientów − to wszystko znajduje się w „Almanachu Mediów i Reklamy”.
  Almanach kierowany jest do osób poszukujących informacji na temat firm działających w branży mediowo-reklamowo-marketingowej.
  Od 2012 „Almanach Mediów i Reklamy” jest dostępny w formie elektronicznej na stronie almanach.media.com.pl.
  Wpis do bazy danych oraz drukowana na jego podstawie standardowa prezentacja firmy w "Almanachu Mediów i Reklamy" są bezpłatne.
  „Almanach” jest dostępny w prenumeracie miesięcznika „Media & Marketing Polska” oraz w sprzedaży egzemplarzowej. Jak również dla wszystkich użytkowników serwisu „MMP24”.

 • Gdzie moge zakupić Almanach

  Almanach jest dostępny wraz z prenumeratą magazynu Media & Marketing Polska (najbardziej optymalny wybór), w sprzedaży egezmplarzowej oraz w wersji ONLINE

  zakup prenumeraty magazynu Media & Marketing Polska
  zakup egzemlarza Almanachu
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowszy folder informacyjny
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu

  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 VFP Communications Ltd.