→ Czarujący NON. Adidas przekuł swoją słabość w sukces. O marce coraz głośniej, chociaż prawie niema jej w TV. Adidas rozumie jednak nowe media, rozumie swoich młodych fanów. Za tym nieszablonowym podejściem do komunikacji stoi Szymon Michalik, group brand marketing manager Adidasa.

→ Musimy gonić Świat.  - Po okresie szybkiego wzrostu Polska zaczęła trochę odstawać od najbardziej rozwiniętych rynków, np. pod względem inwestycji w mobile - mówi Agnieszka Hryniewicz-Bieniek, country director Google Poland.

→ Katarski pressing. Ostatnie przetasowania na rynku praw do transmisji prestiżowych rozgrywek piłkarskich, problemy niektórych zachodnich nadawców z dopasowaniem strategii do polskich realiów i kłopoty prasy sportowej to wyraźne sygnały, że segment mediów sportowych nie jest tak stabilny, jak mogło się wydawać jeszcze kilka miesięcy temu. Czy mamy do czynienia z zadyszką, czy trwałą niedyspozycją graczy?

→ Siedem rzeczy.  Tym razem bez obrazków, bez gwiazd czy przeglądu wspaniałych printów i directów. W tym wydaniu damy sobie trochę po pysku całym ciężarem rzeczywistości polskiej branży reklamowej.

→ NATPE: polacy prawie niewidoczni. Targi NATPE to jedno z największych spotkań szeroko rozumianej branży telewizyjnej w naszej części Europy. Tegoroczna praska edycja imprezy to potwierdziła. Szkoda tylko, że polska oferta i Polacy są na tym spotkaniu mało widoczni, może poza tymi, którzy pracują dla zachdnich firm zwązanych z rynkiem TV. Pora to zmienić.

92 strony

Dodatki do numeru:

Raport_Internet 2015
Raport_Marka/Marketer Roku 2015

 

Kreacja bardziej niezależna

Najnowsze wydanie magazynowe „MMP” jest – tradycyjnie przecież – jeszcze lepsze, bardziej wciągające i pełne zgodnej z naszą dewizą pasji. Przekonacie się o tym na kolejnych stronach, natomiast ja chciałem się skupić na kolejnej edycji Kreatury – konkursu niemal równolegle dojrzewającego z naszą redakcją i trwale wpisanego w nasze mediowo-marketingowe DNA.

Konkurs ten systematycznie kształtujemy i modyfikujemy, starając się odpowiedzieć na nowe rynkowe trendy i środowiskowe zapotrzebowanie. Dlatego coraz silniej akcentujemy, iż kierujemy ten projekt do wszystkich podmiotów, które tworzą (bądź są przekonane, że tworzą) kreację niezależną, nieposkromioną ramami korporacyjnych wytycznych, słowem – out of the box.

Takie będą ta i kolejne edycje. W tym roku rozszerzyliśmy i zmodyfikowaliśmy kategorię poświęconą CSR, a także dodaliśmy całkowicie nową – content marketing. Po prostu chcemy nadążać z duchem czasów, czego kreatywnym umysłom serdecznie życzymy! Potrzebujemy Was!Piotr Pokrzywa Piotr Pokrzywa,
redaktor naczelny,
"Media & Marketing Polska"

 • O magazynie

  „Media Marketing Polska” to wiodący ogólnopolski magazyn poświęcony mediom, reklamie i marketingowi. Stanowi obszerne źródło informacji na temat nowych produktów, systemów dystrybucji, innowacji marketingowych, działań promocyjnych oraz różnych technik sprzedaży. Informuje o agencjach reklamowych, klientach, dla których pracują, nowych kampaniach i przetargach.

 • Co zawiera prenumerata magazynu

  dziesięć egzemplarzy magazynu,
  E-wydania - darmowy dostęp do cyfrowej wersji magazynów poprzez dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne (App Store , Google Play),
  bezpłatny dostęp do serwisu "Magazyn MMP Online",
  bezpłatną dwutygodniową wersję testową "MMP24",
  raporty specjalne "MMP",
  "Almanach Mediów i Reklamy" ( wersja drukukowana ),
  "Almanach Mediów i Reklamy" ( wersja online ),
  rabaty na uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez wydawnictwo,
  darmową wysyłkę.

 • Gdzie moge zakupić magazyn

  zakup online poprzez sklep.media.com.pl
  poprzez formularz prenumeraty w wersji PDF
  zakup egzemplarzy w salonach Empik
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu

  Piotr Łukowski

 • Strony internetowe związane z magazynem
 • Wydarzenia związane z magazynem

  Gala Agencje Reklamowe i Domy Mediowe
  Kokurs Golden Arrow
  Kokurs Kreatura
  Konferencje pod egidą magazynu
  kontakt w sprawie wydarzeń

  Anna Pastor

  Katarzyna Wlostowska

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu

  Paweł Balcerek

 • Kontakt z Redakcją

  Tomasz Wygnański

 • Historia magazynu

  Firma VFP Communications powstała w 1992 roku i początkowo zajmowała się wydawaniem miesięcznika „Media Polska” - pierwszego w naszym kraju czasopisma w całości poświęconego zagadnieniom mediów i reklamy. W roku 1996 pojawiło się pierwsze „Marketing Polska”, a rok później doszło do połączenia obydwu tytułów, które jako „Media Marketing Polska” funkcjonują obecnie.

 • Stopka magazynu

  Stopka magazynu MMP

x

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.