W dodatku "CSR" między innymi: Dobre praktyki na giełdzie
Do indeksu spółek giełdowych zarządzanych zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu, które są jednocześnie dostępne i atrakcyjne dla inwestorów, dołączyło w tym roku siedem nowych przedsiębiorstw. Dla potencjalnych inwestorów najważniejszym czynnikiem jest ład korporocyjny spółek notowanych na giełdzie.

Dialog z pracownikiem
CSR staje się bardzo powszechnym elementem, niejako rozpoznającym całościowe podejście firm do ich pracowników i otoczenia. W czasach, kiedy praca jest coraz częściej wynikiem bardzo świadomych decyzji, to, czy firma sadzi drzewa w odległej części świata, może stanowić o poziomie identyfikacji z pracodawcą i przesądzać o chęci pozostania w tym, a nie innym miejscu zatrudnienia.

Trudna komunikacja
Efektywne informowanie o wszystkich obszarach składających się na CSR jest bardzo trudne. Wskazują na to chociażby najczęstrze nieporozumienia skupione wokół pojęcia społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.
16 stron
Custom w postaci pliku PDF.

 • O Dodatkach

  Biuro reklamy „Media Marketing Polska” realizuje dwa rodzaje dodatków specjalnych - suplementy rocznicowe i okolicznościowe oraz custom publishing. Suplementy rocznicowe i okolicznościowe realizowane są dla klientów indywidualnych i dotyczą wyłącznie danej firmy (działalności, produktów lub jubileuszu). Custom publishing to dodatki dotyczące poszczególnych sektorów rynku. Zawartość redakcyjna dodatków jest wynikiem współpracy klienta z dziennikarzem ds. custom publishing.

 • Gdzie moge zakupić Dodatki

  Dodatki są dostępne tylko i wyłacznie w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup dodatek w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.