W dodatku "Brand design" między innymi: Logotyp ponadczasowy
Współczesny produkt czy usługa powinny być kojarzone ze swoim logotypem. Dobry logotyp musi być odporny na zmiany trendów oraz skutecznie odzwierciedlać charakter marki.

Design na wysoki procent
Każda marka alkoholowa musi dobrać kształt opakowania odpowiednio do własnej idei i sposobu pozycjonowania produktów. Zmiany w brand designie alkoholi wysoko procentowych widać już jak na dłoni, a w tej kwestii może się jeszcze sporo wydarzyć.

Kup mi, mamo!
System identyfikacji wizualnej kierowany do dzieci to wyzwanie dla projektantów, kreacja musi zadowolić dwie skrajne grupy konsumentów, do których przemawiają inne elementy – z jednej stronywpływające na emocje, z drugiej zaś na rozum.

10 stron
Custom w postaci pliku PDF.


 • O Dodatkach

  Biuro reklamy „Media Marketing Polska” realizuje dwa rodzaje dodatków specjalnych - suplementy rocznicowe i okolicznościowe oraz custom publishing. Suplementy rocznicowe i okolicznościowe realizowane są dla klientów indywidualnych i dotyczą wyłącznie danej firmy (działalności, produktów lub jubileuszu). Custom publishing to dodatki dotyczące poszczególnych sektorów rynku. Zawartość redakcyjna dodatków jest wynikiem współpracy klienta z dziennikarzem ds. custom publishing.

 • Gdzie moge zakupić Dodatki

  Dodatki są dostępne tylko i wyłacznie w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup dodatek w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.