W dodatku "CSR" między innymi: Dla dobra wspólnego
CSR wchodzi do Polski w bardzo ciekawy sposób. Jest przedmiotem debaty publicznej, coraz szerzej mówi się o odpowiedzialności biznesu, choć nadal niewielu Polaków rozumie ten skrót. Jednocześnie jednak oczekiwania wobec biznesu ze strony konsumentów są dokładnie CSR-owe. Podobnie dzieje się ze „zrównoważonym rozwojem”.Wogromnej większości rozumiemy, co się na niego składa, ale nie łączymy wiedzy w złożone pojęcie.

CSR strategiczną inwestycją w przyszłość
Dążenie do prowadzenia biznesu w sposób odpowiedzialny trwale buduje wartość firmy. Aby osiągnąć ten cel konieczna jest dogłębna analiza zasobów i potrzeb przedsiębiorstwa oraz jego otoczenia w perspektywie długoterminowej.”

Zrównoważona energetyka
Branża energetyczna w Polsce realizuje działania CSR, które faktycznie poprawiają stan środowiska czy sytuację obywateli, ale jej przedstawiciele nadal nie do końca wiedzą, jak wykorzystać odpowiedzialność społeczną jako strategię zarządzania firmą.
8 stron
Custom w postaci pliku PDF.

 • O Dodatkach

  Biuro reklamy „Media Marketing Polska” realizuje dwa rodzaje dodatków specjalnych - suplementy rocznicowe i okolicznościowe oraz custom publishing. Suplementy rocznicowe i okolicznościowe realizowane są dla klientów indywidualnych i dotyczą wyłącznie danej firmy (działalności, produktów lub jubileuszu). Custom publishing to dodatki dotyczące poszczególnych sektorów rynku. Zawartość redakcyjna dodatków jest wynikiem współpracy klienta z dziennikarzem ds. custom publishing.

 • Gdzie moge zakupić Dodatki

  Dodatki są dostępne tylko i wyłacznie w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup dodatek w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.