W dodatku "Upominki biznesowe" między innymi: Podarunek w dobrym tonie
Upominek w biznesowych relacjach to sprawa niezwykle delikatna. Jest elementem strategii marketingowej, więc musi być przemyślany i jak najlepiej dopasowany. Prezent wręczany kontrahentowi czy menedżerowi nie powinien być ani zbyt banalny, ani też zbyt wyszukany i drogi. Upominek niewłaściwie dobrany może zepsuć wypracowane relacje.

Motywująca nagroda
W świecie biznesu dobre i długotrwałe kontakty budowane są na wielu płaszczyznach. Jedną z nich są programy motywacyjne i lojalnościowe, a istotną częścią każdego programu motywacyjnego jest atrakcyjna nagroda.

Upominek inny niż zwykle
Przemyślany prezent powinien odbiorcę zaskoczyć i zachwycić. W kontaktach biznesowych efekt ten można uzyskać, wybierając upominek z limitowanej serii. Każdego roku pojawiają się nowe, oryginalne zestawy produkowane w krótkich seriach. Warto przyjrzeć się tej ofercie.

W podziękowaniu za dobrą współpracę
Poszukiwania oryginalnego prezentu dla partnera biznesowego czy najlepszych współpracowników czasami mogą przyprawić o ból głowy. Każdy kolejny przedmiot może wydać się banalny i nieodpowiedni do sytuacji. Dlatego wiele firm decyduje się na szczególny typ prezentu, jakim jest podróż lub wypoczynek.
12 stron
Custom w postaci pliku PDF.

 • O Dodatkach

  Biuro reklamy „Media Marketing Polska” realizuje dwa rodzaje dodatków specjalnych - suplementy rocznicowe i okolicznościowe oraz custom publishing. Suplementy rocznicowe i okolicznościowe realizowane są dla klientów indywidualnych i dotyczą wyłącznie danej firmy (działalności, produktów lub jubileuszu). Custom publishing to dodatki dotyczące poszczególnych sektorów rynku. Zawartość redakcyjna dodatków jest wynikiem współpracy klienta z dziennikarzem ds. custom publishing.

 • Gdzie moge zakupić Dodatki

  Dodatki są dostępne tylko i wyłacznie w postaci dokumentu w formacie PDF.

  zakup dodatek w formacie PDF
  kontakt bezpośredni do opiekuna produktu
  Piotr Łukowski

 • Dostępna przestrzeń reklamowa

  Pobierz najnowsze media reklamowe dla magazynu "Media Marketing Polska"
  kontakt w sprawie reklamy i sponsoringu
  Paweł Balcerek

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 VFP Communications Ltd.